Kategorie
Oxford
Cienkopis PILOT V5 czarny HI-TEC Powiększ do pełnego rozmiaru

Cienkopis PILOT V5 czarny HI-TEC

4902505085680


Powiadom mnie kiedy będzie dostępny

Cena: 9,60 zł

9,60 zł za szt.

Tego produktu brak w magazynie

Cienkopis kulkowy HI-TECPOINT grubość linii 0,3 mm, długość linii do 2 500 m. Obudowa w kolorze atramentu z okienkiem pozwalającym na kontrolę zużycia tuszu.
Bezpieczna wentylowana skuwka z metalowym klipem.

V-System - technologia opracowana dla piór wiecznych. Kiedy podczas pisania, ze zbiornika wydostaje się nadmiar atramentu, jest on przechowywany w specjalnie skonstruowanej końcówce z systemem kapilar. Dzięki temu ilość atramentu przepływającego do końcówki jest zawsze stała. Grubość pisanej linii nie zmienia się, pisze do ostatniej kropli.

ATT System - „skuwka w skuwce” - zapobiega zasychaniu końcówki, nie ma potrzeby rozpisywania.

Hi-Tecpoint - to niepowtarzalna końcówka wykonana ze stali nierdzewnej z zastosowaniem 3 lub 4 symetrycznych wgłębień do podtrzymywania i wspierania kulki.Dostępny w kolorach czarny, niebieski, czerwony, zielony. Dzięki zastosowaniu tego systemu, kulka podczas pisania obraca się bardzo lekko i płynnie. Możliwość pisania po wszystkich rodzajach papieru (samokopiujących, wielowarstwowych).

Cienkopis jest wypełniony błyskawicznie zasychającym tuszem, idealny dla osób leworęcznych.

Kontakt

W razie jakichkolwiek pytań jesteśmy do Państwa dyspozycji pod numerem telefonu


E-mail:sklep@kacper.net.pl

Newsletter

Jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach w naszym sklepie internetowym wpisz swój adres e-mail w poniższym okienku i naciśnij "ok"