Kategorie
Oxford

Regulamin

I. Informacje ogólne

1. Niniejszy Regulamin określa zasady korzystania ze sklepu internetowego dostępnego pod adresem www.sklep.kacper.net.pl

2. Niniejszy Regulamin jest regulaminem, o którym mowa w art. 8 Ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną.

3. Sklep internetowy, działający pod adresem www.sklep.kacper.net.pl, prowadzony jest przez:

PHU KACPER Jarosław Skoczek

Ul. Szkolna 9

05-077 Warszawa

NIP: 9521780809

REGON: 712364432

 

adres e-mail: sklep@kacper.net.pl

Tel. 504 245 823

II. Warunki sprzedaży

1. Umieszczenie na witrynie sklep.kacper.net.pl określonego towaru wraz z oznaczeniem jego ceny nie stanowi oferty jego sprzedaży, a jedynie zaproszenie dla kupujących do składania ofert.

Zamówienie zostaje złożone przez kupującego w formie elektronicznej i stanowi ofertę zawarcia umowy sprzedaży towaru umieszczonego na witrynie sklep.kacper.net.pl za określoną tam cenę.

Zamówienie zostaje przyjęte do realizacji w momencie potwierdzenia zamówienia przez Sklep. Klient otrzymuje potwierdzenie przyjęcia zamówienia w mailu potwierdzającym. Z tą chwilą następuje zawarcie umowy sprzedaży.

2. Ceny wszystkich towarów znajdujących się w sklepie wyrażone są w złotych polskich, są cenami brutto i zawierają podatek VAT. Ceny nie zawierają kosztów przesyłki.

3. Zamówienia można składać poprzez sklep internetowy, drogą mailową: sklep@kacper.net.pl lub telefoniczną.

4. Zamówienia złożone w dni powszednie po godz. 12.00, w soboty, niedziele oraz w święta będą rozpatrywane w następnym dniu roboczym. Czas realizacji zamówienia wynosi od 1 do 3 dni roboczych.

5. Zamawiający posiadający skrzynkę e-mail będą informowani o statusie zamówienia pocztą elektroniczną.

6. W przypadku braku towaru w magazynie Zamawiający jest informowany o tym fakcie i związanym z tym wydłużeniem czasu realizacji zamówienia, możliwością wyboru innego, podobnego przedmiotu lub całkowitym anulowaniem zamawianej pozycji. Jeżeli Zamawiający nie wyrazi zgody na wydłużenie czasu realizacji zamówienia może całkowicie zrezygnować z zamówienia bądź też zrezygnować tylko z pozycji, która wydłuża czas realizacji zamówienia.

7. Do każdej przesyłki dołączany jest dowód zakupu (faktura VAT lub paragon fiskalny). W przypadku, gdy Zamawiający jest płatnikiem podatku VAT i chce otrzymać fakturę powinien wysłać o tym informację, np. e-mailem bezpośrednio po dokonanym zakupie podając niezbędne dane.

 

III. Wysyłka

1. Przesyłki wysyłane są w ciągu 3 dni roboczych od momentu zaksięgowania wpłaty na naszym koncie.

2. Przesyłki wysyłane są codziennie (poza weekendami i dniami ustawowo wolnymi od pracy) za pośrednictwem kuriera.

3. Koszt wysyłki na terenie Polski wynosi:

- 16 zł przesyłka kurierska

4. Zamówiony towar można również odebrać w siedzibie firmy PHU KACPER ul. Jana Pawła II 15E, 05-077 Warszawa-Wesoła, od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00-18.00 oraz w soboty 9.00-14.00.

5. Czas dostarczenia zamówienia wynosi zwykle 1-3 dni roboczych od momentu wysłania.

6. Jeżeli podczas odbioru paczka, w którą zapakowany jest towar jest rozerwana, wgnieciona lub wzbudza podejrzenia, konieczne jest otworzenie paczki w obecności doręczyciela. W przypadku uszkodzonej zawartości zostanie spisany protokół, będący podstawą do składania przez sklep reklamacji w firmie kurierskiej.

 

IV. Płatności

1. Klient ma możliwość uiszczenia ceny:

a) przelewem na numer konta bankowego: 66 1090 1753 0000 0001 1978 2847 (BZ WBK S.A.)

b) płatnością w systemie Dotpay

c) gotówką przy odbiorze zamówienia

 

V. Poufność i Bezpieczeństwo Transakcji

1. Klient dokonując rejestracji w sklepie zgadza się na przetwarzanie i wykorzystywanie swoich danych osobowych w celu realizacji zamówienia.

2. Wszystkie dane klientów są wykorzystywane przez Administratora danych wyłącznie do obsługi i realizacji złożonego zamówienia. Żadne dane nie są udostępniane osobom trzecim.

3. W dowolnym momencie klient ma prawo do: żądania dostępu do swoich danych osobowych, sprostowania swoich danych osobowych, usunięcia swoich danych osobowych, ograniczenia przetwarzania swoich danych osobowych, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania swoich danych osobowych, przenoszenia swoich danych osobowych, wniesienia skargi do organu nadzorczego, cofnięcia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych w dowolnym przypadku, gdy dane osobowe są przetwarzane na podstawie zgody.

4. Dodatkowe wyjaśnienia dotyczące ochrony danych osobowych zawarte są w zakładce „Polityka prywatności” dostępnej w sklepie internetowym.

 

VI. Odstąpienie od umowy

1. Klientowi, będącemu konsumentem w rozumieniu art. 221 Kodeksu Cywilnego, przysługuje – na podstawie przepisów prawa – prawo do odstąpienia od umowy zawartej na odległość, bez podania przyczyny, składając stosowne oświadczenie na piśmie, w terminie 14 dni i wysyłając je na adres podany w niniejszym Regulaminie.

2. W przypadku odstąpienia od umowy zawartej na odległość, umowa jest uważana za niezawartą. To, co strony świadczyły, ulega zwrotowi w stanie niezmienionym, chyba że zmiana była konieczna w granicach zwykłego zarządu. Zwrot na koszt Konsumenta powinien nastąpić niezwłocznie, nie później niż w terminie 14 dni. Zakupiony towar należy zwrócić na poniższy adres: PHU KACPER Jarosław Skoczek, ul. Jana Pawła II 15E, 05-077 Warszawa-Wesoła

 

VII. Reklamacje

1. Warunkiem przyjęcia reklamacji towaru jest dostarczenie produktu wraz z dowodem zakupu oraz opisem przyczyn reklamacji. Po otrzymaniu przesyłki i przyjęciu reklamacji koszt odesłania towaru zostanie zwrócony.

2. W przypadku, gdy podstawą reklamacji jest wada fabryczna produktu, zostanie on wymieniony na produkt pełnowartościowy, a jeżeli będzie to niemożliwe (z powodu wyczerpania zapasu danego produktu) zostanie zaproponowany inny produkt z oferty lub zwrot pieniędzy.

3. Reklamacje są realizowane w terminie do 14 dni.

4. Wszelkie reklamacje należy wysyłać na adres: ul. Jana Pawła II 15E, 05-077 Warszawa-Wesoła

 

VIII. Postanowienia końcowe

1. Wszystkie opisy i zdjęcia produktów są własnością firmy PHU KACPER i wykorzystywanie ich w jakimkolwiek celu bez zgody właściciela jest zabronione.

2. Wszystkie nazwy towarów oraz znaki towarowe należą do ich prawnych właścicieli i na stronach sklepu zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.


Kontakt

W razie jakichkolwiek pytań jesteśmy do Państwa dyspozycji pod numerem telefonu


E-mail:sklep@kacper.net.pl

Newsletter

Jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach w naszym sklepie internetowym wpisz swój adres e-mail w poniższym okienku i naciśnij "ok"